футбольний клуб Десна

Сьогодні, 20 січня, у групі «В» на Меморіалі Макарова відбулися матчі третього туру. Вони дали такі результати: «Локомотив» (Київ) – «Десна» — 3 :2. ФК «Вишневе» — «Вільні агенти» — 1 :1.

Київський «Локомотив» — це укомплектована молодими футболістами команда, яка виступає у вищій лізі столичного чемпіонату. Уже третій рік її тренує Сергій Кучеренко – подвійний тезка одного із колишніх головних тренерів «Десни».

— Звісно, ми раді, що перемогли професіоналів, — наголосив він в експрес-інтерв»ю нашому сайту після гри. – А що посприяло успіху? Суперник хотів і велику кількість гравців переглянути, і позивного результату домогтися. Але якщо упродовж поєдинку кілька разів відбувається велика ротація виконавців на полі,зберегти структуру гри важко. Ми ж у свою чергу протистояли основним складом, провівши під час матчу лише кілька локальних замін.Підкреслю також, що наші хлопці дуже хотіли перемогти. І ,зрештою, відзначилися обидва крайні піоборонці. чия швидкість і техніка обернулися двома голами. А потім, на 88-ій хвилині, було пенальті, яке й принесло перемогу. —

Що ж. «Десна» несподівано «спіткнулася», хоча двічі й вела в рахунку. Його було відкрито у першому таймі, коли на полі були Іоша і десятеро футболістів, котрі з»явилися на перегляд. Прибувши, як-то кажуть, з корабля на бал, гол на 31-ій хвилині забив Гугучія. Гравці на перегляді переважали у складі нашої команди і близько половини ігрового часу після перерви, коли на полі були уже зовсім інші футболісти. . При цьому суперники обмінялися голами. «Залізничники» відновили рівновагу на 51-ій хвилині. Але уже через сім хвилин свій дебютний виступ у складі «Десни» відзначив взяттям воріт Прокіпчук. Ну, а потім, на другу половину другого тайму, на полі з»явився ряд провідних деснянців. Здавалось би, переможний рахунок буде збережено. Але вислизнула і нічия. Пропустивши гол на 53-ій хвилині, наша команда не вберегла свої ворота і під самісіньку завісу протистояння.

Після трьох турів учасники групи «В» мають такі очкові здобутки: «Локомотив» — 6 очок у 3 матчах. «Вільні агенти» — 4 (2), «Десна» — 3 (2), «Чайка» — 3 (2), — ФК «Вишневе» — 1 (3 ). А завтра і в суботу у груповому турнірі будуть вирішальні матчі. Ось їх розклад: Четвертий тур. 21 січня, «Локомотив» – «Чайка». 11:30. «Вільні агенти» – «Десна». 14:00. П’ятий тур. 23 січня, Чайка –«Вільні агенти». 12:00. «Десна» – ФК Вишневе. 14:00.