ols0PM5mnpg

Сьогодні, 21 січня, на Меморіалі Макарова «Десна» здобула важливу у сенсі перспектив виходу із групи перемогу. З рахунком 2:1 подолана команда вільиих футбольних агентів- професіоналів. В іншому матчі «Чайка» узяла гору над «Локомотивом».-–- 3 :2. А відтак перед останнім ігровим днем у групі «В» утворилося двовладдя. «Десна» і «Чайка» мають однакову не тільки кількість очок, а й різницю м»ячів.

Рахунок у сьогоднішній грі наша команда відкрила на 32-ій хвилині. Це була красива кількаходова комбінація, яку точним ударом завершив Марусич. Втім, уже через три хвилини суперник відновив рівновагу. А знову вона була порушена на нашу користь у середині другого тайму. Минала 66-а хвилина, коли деснянці розіграли черговий кутовий і Мельник спрямував шкіряну кулю у ворота.

Відзначимо. що в команді вільних агентів грав, зокрема, знаний оборонець Олександр Романчук, який шлях у професіональному футболі починав у «Десні». А ось склад нашої команди:

Перший тайм. Мусієнко – Лещенко, Іоша, Нелін, Хоменко – Щедраков – Шастал, Луценко, Марусич, Прокіпчук –Вовченко.

Другий тайм. Шевченко – Жук, Іоша, Мельник, Лещенко – Коберидзе – Картушов, Чепурненко, Гугучія (Задерецький, 82), Бовтрук – Марусич (Грищенко,73).

Після сьогоднішніх поєдинків учасники групи «В» мають такі очкові здобутки: «Десна» і «Чайка» — по 6 очок ( при однаковій різниці забитих і пропущених м»ячів — 7 :5 ), «Локомотив» — 6 (8:9). «Вільні агенти» — 4 (6:3),- — ФК «Вишневе» — 1 (1:7). При цьому київські залізничники зіграли усі матчі. А в суботу . 23 січня, у завершальному турі зустрінуться : «Чайка» –«Вільні агенти». 12:00. «Десна» – ФК Вишневе. 14:00.

Додамо, що у чвертьфінал напряму вийдуть дві команди, які очолять підсумкову турнірну таблицю. Продовжить боротьбу і третя. Але за умови, якщо її показники виявляться не найгіршими серед третіх команд усіх груп.