7aWSTYUdIns

Розгромивши у суботу з рахунком 6:0 у заключному матчі ФК «Вишневе», наша команда упевнено очолила підсумкову турнірну таблицю групи «В». У неділю у чвертьфінальному поєдинку в критому манежі київського «Динамо» у Кончі Заспі вона зустрінеться з минулорічним переможцем Меморіалу Макарова — ковалівським «Колосом», який нині посів друге місце у групі «А».

Рахунок у грі, що проходила на полі зі штучним покриттям «Козак-Арени» у Петропавлівській Борщагівці, було відкрито уже на третій хвилині. Відзначився нападник Матвіїв. А коли залишалося півгодини ігрового часу, як повідомив асистент головного тренера «Десни» Олександр Приходько, трапився справжнісінький голепад. Голи забивали: 60-а хвилина — Грищенко, 64 хв. — Прокіпчук, 69 хв – знову Грищенко, 72 хв. — Задерецький (з пенальті), 87 хв. — Чепурненко.

До речі, на дві години раніше у групі «В» відбувся інший матч заключного туру. А оскільки «Вільні агенти» перемогли «Чайку» (2:1), то «Десну» у грі з ФК «Вишневе»влаштовувала і нічия. Однак вишгородці самі підставилися. Після перерви вони з’явилися на полі уже не основним складом. І, як резонно зауважив О. Приходько, це не могло не датися взнаки

Склад «Десни»:

Перший тайм: Шевченко, Малюк , Нелін, Нікитенко,Хоменко , Єфремов, Пушанко , Шваб, Сірий, Шастал, Матвіїв

Другий тайм: Мусієнко, Жук, Дударенко,Малюк (Щедраков, 62), Задерецький (Лешенко,78), Коберидзе (Мельник, 75), Луценко, Прокіпчук (Чепурненко, 75), Бондар (Картушов, 75), Вовченко (Бовтрук,75), , Грищенко.

Учасники групи «В» завершили турнір з такими показниками: «Десна» — 9 очок ( м»ячі – 13:5), «Вільні агенти» — 7 ( 8:4), «Чайка» — 6 (8:7), «Локомотив» — 6 (8:9), ФК «Вишневе» — 1 (1:13).

Із нашої, а також із групи «А» у чвертьфінал потрапили по три команди. До них долучилися дві краші команди групи «Б». І оcь яким є розклад чвертьфінальних ігор: 23 січня. «Олімпік-2» — ФК «Обухів». Конча-Заспа. 12:00. «Легія»— «Чайка» Петропавлівська Борщагівка, 12:00. «Десна» — «Колос» Конча -Заспа, 14:00. КДЮСШ-15 — «Вільні агенти» КДЮСШ-15, 13:00.

Додамо, що у чвертьфіналі центральним буде матч « Десна» — «Колос». Наші змагатимуться із професіональною командою. Як відомо, влітку ковалівці дебютували у другій лізі чемпіонату України і за підсумками літньо-осінньої частини сезону 2015/2016 лідирують у цьому дивізіоні, випереджаючи найближчого конкурента на чотири очки.