oqqASqrsukI

Вчора, 17 січня, «Десна» провела першу гру на Меморіалі Макарова. На Козак –Арені у Петропавлівській Борщагівці, що у Києвосвятошинському районі, наша команда завдяки двом пенальті під самісіньку завісу поєдинку вирвала перемогу (3:1)у тамтешньої «Чайки — чинного чемпіона пристоличної області.

У попередні роки «Десна» і «Чайка» сходилися не раз. По-особливому ж напруженим виявилося їхнє чвертьфінальне протистояння на позаторішньому Меморіалі, коли «Чайка» поступилася лише у серії післяматчевих пенальті.

Була інтрига і у сьогоднішній зустрічі. Минала одинадцята хвилина, коли новачок господарів поля зрізав м»яч у власні ворота. І мінімальна перевага у рахунку на нашу користь зберігалася аж до середини другого тайму. Коли ж рівновага була відновлена, чернігівці, не бажаючи підписувати мирову, загострили атакувальні дії. І, втомившись протистояти професіоналам, петропавлівські борщагівці припустилися (на 87-ій і першій доданій хвилинах) ще двох фатальних помилок, що обернулися одинадцятиметровими, які чітко реалізував Чепурненко.

І – про склад нашої команди. В першому таймі грали троє деснянців. У захисті — Мельник, у середній лінії – Сірий, у нападі — Грищенко. А після перерви на поле вийшли Жук,Щедраков (до речі, у нашого надійного опорника був день народження і йому – найкращі побажання), Іоша, Малюк, Чепурненко, Бовтрук, Картушов, Задерецький. Разом із тим мали змогу показати себе 14 гравців, котрі прибули на перегляд.

Сьогодні у «Десни» — два тренування. А наступний її суперник — київський «Локомотив».