«Динамо»: Рибка (Шовковський, 46),Сілва (К), Антунеш (Осман, 79), Мораєс (Андрієвський, 82), Гонсалес, Макаренко (Казаков, 63), Буяльський (Кранчар, 46), Лук»янчук, Болденков, Мякушко (Буяльський, 63), Беланда (Яремчук, 77).

«Десна»: Сітало (Шевченко, 46), Іоша (Мельник, 46), Єлісеєв (Грищенко, 72), Жук, Сухомлинов (Смалько, 46), Чепурненко (Кравченко, 68), Кисіль, Малюк (Бовтрук, 33), Щедраков (К) (Чуланов, 62), Задерецький (Кондратюк, 68), Есеола (Іващенко, 62).

Голи: Мораєс (32 пен, 81), Буяльський (44, 69) — Есеола (2)

Історичний аспект
Основний склад київського «Динамо» і наша «Десна» раніше не зустрічалися. Це справді так, якщо мати на увазі ті уже майже два з половиною десятиліття, які минули з часу проголошення Незалежності. А ось у шістдесяті роки минулого століття було по-іншому.

«Динамо» приїздило тоді у Чернігів практично щороку. І перша така зустріч відбулася 1 вересня 1960 року. Кияни, котрі перемогли з рахунком 4:1, зіграли стовідсотково оптимальним складом:Макаров, Єрохін, Турянчик, Сорокін, Войнов, Сучков, Базилевич, Серебреников, Ковальов, Сабо, Каневський, Лобановський. Цікава деталь: ворота господарів захищав Віктор Банніков, але в «Динамо» належним чином оцінили його і запросили до себе лише наприкінці наступного сезону.

Природно, що кияни брали гору і в наступних зустрічах з чернігівцями. Але , зрештою, у матчі 1968-го юний Костянтин Шульга, вийшовши на заміну, забив переможний гол у ворота, які захищав Банников,.-

А рахунок відкрили наші.
Сьогоднішня ж гра розпочалася несподівано. Уже перша атака «Десни» виявилася результативною. Есеола, як він це може, стрімко увірвався у штрафний майданчик суперника і метрів з дванадцяти вразив ціль. Аби ж зрівняти рахунок, динамівцям, котрі, звісно, цього прагнули, знадобилося півгодини ігрового часу. А раніше цього не сталося немалою мірою через те, що досить вдало грав наш воротар Сітало. Уболівальники ( а їх зібралося на стадіоні «Динамо» імені Лобановського близько двох тисяч) належно оцінювали його сейви, завдяки яким він рятував свою команду від непростих ударів Беланди, Буяльського, Макаренка. А в епізоді, коли здавалося, що гол все ж неминучий, у потрібному місці опинився оборонець Єлісєєв

«Розчаклували» ж динамівці наші ворота завдяки пенальті. Йшла 32-а хвилина, коли суддя зафіксував у Сухомлинова гру рукою у власному штрафному майданчику, і Мораєс точним ударом спрямував м’яч у нижній кут. А відтак наші не убереглися і від гола у роздягальню. На 44-ій хвилині, відгукнувшись на гостру повздовжню передачу Беланди, Буяльський зарядив м’яч у сітку.

Що ж стосується другого тайму, то хоча наші пропустили ще два голи, які залишилися без відповіді, це не зовсім узгоджується з характером боротьби на полі. В усякому разі, одразу після перерви деснянці додали, вирівняли гру і невдовзі були були близькими до того, щоб відновити рівновагу. На 58-ій хвилині Есеолі вдалося перекинути м’яч через Шовковського, і тільки в останній момент, уже на лінії воріт, шкіряну кулю зупинив Лук’янчук. А минуло чотири хвилини – і після удару Бовтрука м’яч пролетів поряд з «дев’яткою. Однак потім свій другий м’яч у цьому поєдинку забив Буяльський. Попри те, що у першому таймі він був найактивнішим і діяв найбільш гостро, після перерви з якихось міркувань замість нього на поле вийшов Кранчар. Але невдовзі тренерський штаб вирішив повернути Буяльського у гру, і саме з подачі Кранчара він відзначився вдруге.

А під завісу матчу останній гол, вийшовши не без «сприяння» одного з наших півоборонців, віч-на-віч з Шевченком, який замінив у другому таймі Сітала, записав на свій рахунок Мораес. Разом із тим немало роботи було і у Шовковського. Але його ворота залишилися недоторканими і перед самісіньким фінальним свистком, коли деснянці один за одним завдали три вкрай небезпечні удари, один із яких «перевірив» поперечину.

Таким чином, як і п’ятдесят п’ять років тому, зустріч нашої команди з основою «Динамо» закінчилася з рахунком 4 :1. Ось така цікавинка…