Неофіційний сайт вболівальників ФК Десна
футбольний клуб Десна

Сьогодні, 11 лютого, наша команда провела другий спаринг в Уреках. ЇЇ суперником була команда вищої ліги чемпіонату Грузії «Колхеті – 1913». Результат гри – 1:1.

До речі, на проміжному фініші сезону 2015/2016 футболісти з міста Поті були одинадцятими. Як відомо, на такому ж місці у першій всеукраїнській лізі нині «зимує» «Десна». А їхнє очне протистояння склалося таким чином, що у першому таймі краще виглядали наші, а після перерви грузини.

Продемонструвавши індивідуальну майстерність, рахунок на 31–ій хвилині відкрив пів оборонець Вадим Бовтрук. У другому ж таймі атакувальні зусилля «Колхеті»– 1913» увінчалися голом-відповіддю.

Додамо, що є попередня домовленість про контрольну гру деснянців з добре знаним у радянські часи кутаїським «Торпедо». Розглядаються дві дати — 13 або 14 лютого .