Неофіційний сайт вболівальників ФК Десна
maxresdefault

27 січня «Дссна» завершила свій виступ на ХХI Меморіалі Олега Макарова. Дійшовши до фіналу, наша команда протистояла прем»єрлігівському «Олімпіку» (експериментальний склад), який трощив суперника за суперником – переконливі перемоги в усіх шести матчах, 25 голів забито і 3 пропущено. А четвертий м»яч побував у воротах донеччан уже на другій хвилині фінальної гри з нашою командою.

Відкрив рахунок Євген Чепурненко, який, опинившись перед штрафним майданчиком суперника, увінчав флангову передачу невідпорним ударом у кут воріт. Втім, через дванадцять хвилин «олімпійці» відновили рівновагу , а за п»ять хвилин до перерви реалізували пенальті. Що ж стосується другого тайму, то це був своєрідний бенефіс Руслана Степанюка. Вийшовши на заміну, потенційний новачок «Олімпіка» оформив хет-трик. У свою чергу, коли йшла 88-а хвилина, один м»яч відквитав зі штрафного Лука Гогучія.

Тож у кінцевому підсумку — 2:5. Рахунок, скажемо так, не з приємних. Але хотілося б сподіватися, що це якраз той випадок, коли поразка, зрештою, вартує більше, ніж перемога.

Склад «Десни» у фіналі: Шевченко Жук (Коберидзе, 59), , Нелін (Іоша, 46), Мельник (Нікитенко,77), Лешенко (Сірий, 84), — Щедраков (Гугучія,59), Чепурненко (Єфремов, 67), Луценко (Марусіч,46), Прокіпчук (Картушов,46) Задерецький (Хоменко, 46), Вовченко (Грищенко, 62).

Зазначимо також, що загалом у футболках «Десни» на нинішньому Меморіалі виступили більше тридцяти гравців, з яких дві третини перебували на перегляді.

Після фінального свистка відбулося вшанування переможців. Були вручені й численні індивідуальні призи. Зокрема, приз нашому воротареві Олегу Шевченку вручив віце — президент Федерації футболу України Василь Орлецький. Серед нагороджуваних були і легенди нашого футболу Анлрій Біба, Володимир Мунтян, Анатолій Сучков, Володимир Трошкін.

І ще. Підтримувати у фінальному матчі «Десну», в Кончу Заспу приїздила група чернігівських фанатів. Після гри вони поспілкувадися і сфотографувалися з командою.