cI02HtMNUqc

Сьогодні, 24 січня, у чвертьфінальному поєдинку «Десна» узяла гору над торішнім переможцем Меморіалу – ковалівською командою «Колос». Наша команда зрівняла рахунок, граючи у меншості. А потім досягла бажаного у серії післяматчевих пенальті.

Відтак 26 січня деснянці зіграють у півфіналі з «Чайкою»

Поєдинок — центральний

. Хоча «Десна» вийшла у чвертьфінал Меморіалу Макарова з першого місця групового турніру, але саме їй дістався більш серйозний суперник, ніж командам, які посіли у нашій групі друге і третє місця. Якщо «Вільним агентам» і «Чайці» випало змагатися відповідно із юнацькою і аматорською командами, то підопічним Олександра Рябоконя у першому раунді плей-офф протистояли теж професіонали – осінні чемпіони другої всеукраїнської ліги. І саме протистояння «Десна» — «Колос» стало центральним у першому раунді стикових поєдинків.

Із села європейського зразка

Сьогодні «Колос» із Ковалівки – це уже добре відома команда. А сама Ковалівка — європейського зразка село, розташоване у мальовничому куточку Київщини..Футбольну команду тут було створено у 2012 році. І вона тричі поспіль ставала чемпіоном пристоличної області. Виборювала Кубок і Суперкубок. Була бронзовим призером аматорського чемпіонату України. А рік тому пристоличні «аграрії» стали ще й переможцями Меморіалу Макарова. На цьому шляху в рамках групових змагань вони здолали й «Десну» — 1:0. Гол на 44-ій хвилині забив Поздєєв, котрий свого часу виступав за нашу команду. А тепер він грає за «Колос». Як і вихованець прилуцького футболу Іван Кривошеєнко, що відомий своїми багаторічними виступами за маріупольський «Іллічівець», а також – на схилі кар’єри – за іншу прем’єрлігівську команду – полтавську «Ворсклу».

… Обставини – не на нашу користь

Треба зазначити, що перед недільним поєдинком «Десна» — «Колос» ряд обставин складався на користь наших суперників. Календар ігор виявився таким,що у суботу «аграрії» мали ігрову паузу. А ось для деснянців неділя стала третім ігровим днем поспіль. Та й на противагу нашій команді, на перегляд в яку прибуло багато гравців, у «Колосі» особливих кадрових пертурбацій нині не очікується. Тож думалося, що іще одним козиром наших суперників стане зіграність.

Принагідлно скажемо і про те, що для підопічних Руслана Костишина це була уже п»ята гра у манежі НТБ «Динамо». А ось нога деснянця нинішньої зими тут ще не ступала.

Головний аргумент – голи

Та як же складалася гра? Хоча ініціативу в дебюті гри захопили «аграрії», забити швидкий гол спромоглися наші. Йшла 11-а хвилина, коли Прокіпчук небезпечно виконав штрафний, і м»яч, зачепивши нападника Вовченка, влетів у ворота. Втім, на 40-ій

хвилині,коли наші оборонці у районі одинадцятиметрової позначки припустилися позиційної помилки, .суперник відновив рівновагу. А менш, як за чверть години до фінального свистка на полі розгорілися події,які потім вилилися у драматичну кульмінацію – післяматчеві пенальті. 76-а хвилина – «Колос»забиває другий гол.. 78-а хвилина. — показавши Коридзе другу жовту картку, суддя матчу вилучає нашого півоборонця з поля.. «Десна» у меншості, але руки не опускає. 88-а хвилина.Виявившись найкмітливішим у скупченні гравців біля воріт ковалівської команди, м»яч у сітку проштовхує Грищенко, котрий незадовго перед цим вийшов на заміну.

У серії ж післяматчевих пенальті деснянці перемогли з рахунком 5:4. Чепурненко, Картушов, Іоша, Марусіч і Медьник били без промаху. А ось один із ковалівських пенальтистів влучив у поперечку.

Склад «Десни»

Перший тайм. Шевченко, Лещенко,Нелін, Нікітенко Хоменко – Щедраков – Прокіпчук, Луценко, Єфремов – Вовченко

Другий тайм. Мусієнко – Жук, Іоша, Мельник, Лешенко – Коберидзе — Бовтрук, Гугучія,(Грищенко,80), Чепурненко, Картушов — Марусіч

І знову – «Чайка»

Інші чвертьфінальні матчі дали такі результати: «Олімпік-2» (Донецьк) — ФК «Обухів» — 5:1 «Легія» (Київ) — «Чайка» — 0:1 КДЮСШ-15 (Київ) — «Вільні агенти»— 2:2 серія пенальті — 3:4.

Півфінали відбудуться у вівторок, 26 січня, в критому манежі НТБ «Динамо» у Кончі-Заспі. О 12-ій годині розпочнеться поєдинок «ОЛІМПІК-2» — «ВІЛЬНІ АГЕНТИ». о 14-ій — «ЧАЙКА» — «ДЕСНА»

Нагадаємо, що із «Чайкою» наша команда на нинішньому Меморіалі уже зустрічалася – у стартовому турі групового турніру.