Неофіційний сайт вболівальників ФК Десна
пфл

Перемагають господарі. Краматорська команда «Авангард» з рахунком 1:0 здолала на виїзді «Ниву». А усі інші поєдинки одинадцятого туру в першій лізі чемпіонату України завершилися перемогами господарів поля: Зірка 4:0 Геліос ; Іллічівець 2:1 Полтава ; Гірник 2:0 Динамо-2 ; Оболонь-Бровар 3:0 Нафтовик-Укрнафта; Гірник-Спорт 3:1 Миколаїв ; Черкаський Дніпро 2:0 Десна; Суми 4:1 Тернопіль

Що там, на трибунах? Найбільше уболівальників зібрав центральний матч туру. В Кіровограді за грою «Зірка» — «Геліос» спостерігали 2873 глядачі. За офіційними даними, 2200 їх було у Черкасах. Далі йдуть Маріуполь, Краматорськ і Київ – по 1200 уболівальників.

Хоча й були гольові моменти. У звіті про матч з «Десною», який підготувала прес-служба ФК «Черкаський Дніпро», крім двох забитих голів,відзначено десять гольових ситуацій і наближених до них моментів. Шість – у деснянців (Бовтрук –три, Чепурненко, Іващенко, Шедраков). Чотири – у дніпрян (Бушман – три, Кошадзе).

Скепський таки відзначився. Чотири гравці черкащан, у тому числі Денис Скепський. грали на уколах. У матчі проти команди рідного міста лідер першолігівського змагання бомбардирів лік забитим м»ячам не продовжив. Зате під час розіграшу стандарту, який виявився вирішальним, саме з подачі Дениса було відкрито рахунок

«Комсомольці» піднімаються. «Гірники» з Комсомольська, які у попередньому турі виграли у Чернігові, з такою ж перевагою у рахунку – два голи –перемогли вдома «Миколаїв». Причому, починаючи з 37-ої хвилини, вони грали в меншості. А відтак,набравши у двох останніх турах стільки ж очок, скільки у восьми попередніх, підопічні Ігоря Жабченка зрівнялися з нашою «Десною».

Вікторія перед Черніговом. У свою чергу «Суми» перед матчем 10 жовтня у Чернігові здобули на «Ювілейному» вольову розгромну перемогу над сусідом по аутсайдерському болоту – тернопільською «Нивою». Господарі поля пропустили гол на 16-ій хвилині, але і в першому, і в другому таймі забили по два голи.