Неофіційний сайт вболівальників ФК Десна
obo_des

15 липня наша «Десна» і «Оболонь –Бровар» зіграли між собою другий спаринг у нинішньому підготовчому періоді. На початку місяця у Бучі команди розійшлися миром (1:1). А ось зустріч на «Оболонь-Арені» закінчилася перемогою господарів поля, які на 27 –ій хвилині реалізували пенальті.

Склад «Десни»: Сітало (Шевченко,69), Жук (Малюк, 66),Мельник (Іоша, 66), Єлісєєв (Квачов,76), Сухомлінов (Смалько,76), Щедраков (Кондратюк, 58), Чепурненко, Кравченко (Грищенко,58), Картушов (Чуланов,76), Бовтрук (Коновалов,76), Окодува (Дарцімелія,22, Каркошкін,69).

Відзначимо, що розташування «Десни» залишив півоборонець Кисіль. Перед поїздкою команди на турнір в Одесу він встиг побувати на перегляді в білоруському БАТЕ. І ось знову налаштувався на зарубіжжя, Тим часом напередодні ініціював своє повернення у «Десну» воротар Шевченко.

Після двох днів відпочинку чернігівці проведуть заключний етап передсезонної підготовки у Києві, звідки і вирушать на стартовий матч в Охтирку.