Неофіційний сайт вболівальників ФК Десна
футбольний клуб Десна

Як повідомила прес-служба СФК «Десна», сьогодні, 1 березня, наша команда провела тринадцятий з початку нинішнього міжсезоння спаринг. На штучному газоні столичного стадіону «Локомотив» вона зустрілася з лідером другої всеукраїнської ліги — ковалівським «Колосом».

З початку нинішнього року це їхнє «побачення» стало другим. Тоді, в плей-офф на січневому Меморіалі Макарова, «аграрії» поступилися у серії післяматчевих пенальті . І ось тепер вони узяли гору, вистреливши під завісу матчу по наших воротах дуплетом. На 86-ій хвилині голом обернувся стандарт, на 89-ій – дальній удар. А перед цим рахунок був нічийним. Його на 37-ій хвилині відкрили ковалівці, а на .71-ій зрівняв Картушов.

Склад «Десни» у цій зустрічі, що пройшла під акомпанемент дощу, був таким: Когут, Лещенко Максименко, (Чепурненко,46), Іоша (Мельник,46),Задерецький (Сірий, 62), Фаворов (Малюк, 62), Щедраков (Коберидзе, 46), Бовтрук (Картушов, 46), Банасевич (Єфремов,62), Марусич (Прокіпчук,46), Вовченко (Грищенко, 62).

Додамо, що цього дня футболку «Десни» вперше одягнув відомий оборонець Денис Фаворов, (24 роки. Попередній клуб – ФК «Полтава» . В осінній частині нинішнього чемпіонату від дзвінка до дзвінка відіграв 17 календарних матчів).