Неофіційний сайт вболівальників ФК Десна
1248108972_090720_ftb-s_03-w76qp

У нашому футбольному клубі – нерядова подія. Тренер воротарів Юрій Миколайович Овчаров, справою життя якого став футбол, а головною командою – «Десна», сягнув піввікового рубежу.

Родом він із Луганщини. Але давно уже став чернігівцем. І саме футбол привів його на Придесення. Вперше Юрій зіграв за «Десну» 14 квітня 1984 року, замінивши на 35-ій хвилині домашнього поєдинку з хмельницьким «Поділлям» Вячеслава Кисельова. Чернігівці перемогли тоді з рахунком 3:0. Однак десять наступних календарних матчів 18- річний голкіпер відсидів на лаві запасних. Зате потім до кінця сезону записав до свого активу 23 поєдинки. Востаннє ж Юрій захищав деснянські ворота півтора десятиліття потому — 29-го червня 1999-го у грі проти охтирського «Нафтовика»

Загалом в радянські часи і в незалежній Україні, провів за «Десну» 215 календарних матчів. А після завершення ігрової кар’єри, тренує воротарів І, звісно, зробив свій внесок у всі новітні досягнення команди.

Адресуючи ж ювілярові найтепліші слова, керівництво, адміністрація футбольного клубу, тренерський штаб, гравці команди, персонал зичать Юрію Миколайовичу подальшого плідного служіння його величності футболу і усіляких життєвих гараздів.

Футбольний клуб «Десна»