Неофіційний сайт вболівальників ФК Десна
87

Два дні поспіль, 15 і 16 березня, на стадіоні «Рух» в Іванофранківську «Десна» проводила спаринги з лідерами тамтешнього аматорського футболу. Підопічні Олександра Рябоконя з рахунком 5:1 перемогли команду обласного центру «Ніку» і зіграли внічию (1:1) з чемпіоном і володарем Кубка області — «Оскаром»із Підгір’я.

У першому матчі швидкий гол забив Картушов. До кінця тайму також відзначилися Чепурненко (двічі) і Банасевич. А після перерви на реалізований господарями пенальті взяттям воріт відповів Вовченко. Наступного дня він забив й «Оскару». І цей гол ледь не став вирішальним. Проте наприкінці компенсованого часу «оскарівці».які, до речі, готуються заявитися в другу лігу національного чемпіонату, уникли поразки. На добиванні відзначився Мартинюк.

За попередньою домовленістю, ще одним спаринг-партнером «Десни» на завершальному зборі, у ці дні має стати віце-чемпіон Тернопільської області 2015 року — «Дністер» із Заліщиків.