Неофіційний сайт вболівальників ФК Десна
Десна

Сьогодні, 13 березня, «Десна». розпочала заключний етап підготовки до весняного старту вранці, прибувши на Івано-франківщину, у Вістову, що поблизу Калуша, наші футболісти ще до обіду провели перше тренування.

Як відомо, після лютневих репетицій у Грузії намічався передстартовий збір у Туреччині. Але сталося те, що сталося. Президент футбольного клубу був готовий фінансувати збір в Анталії, де деснянці уже побували позаторік. Однак масштабне кадрове перезавантаження команди, яке стало актуальним, триває зі скрипом. І головним чином через селекційну нерозворотливість, врешті-решт, склалася ситуація, коли турецький «десант» уже навряд чи виправдав би себе.

На сьогоднішній день як футболісти «Десни», повідомив начальник команди Віталій Клеймьонов, зареєстровані вісімнадцять гравців. Одинадцятеро з них виступали за чернігівську команду і восени. Семеро ж – новобранці. В тому числі і 24-літній універсальний оборонець з «Миколаєва» Максим Лещенко, про угоду з яким раніше не повідомлялося. З новачками підписані півторарічні контракти. А ось з чотирма з п»яти гравців, котрі до останнього часу теж були на перегляді, співробітництво припинено. Що стосується ще одного ймовірного новобранця, то умови контракту з ним уточнюються.

Принагідно зауважимо, що рік тому тут же, у Вістовій, готувалася дніпродзержинська «Сталь». А нині у Поляні, на сусідній Львівщині, проходить завершальний збір МФК «Миколаїв».

Прес-служба СФК «Десна»